LYNC

Microsoft Lync çözümü ile birlikte, kullanıma hazır Kurumsal İletişim platformunu müşterilerine sunuyoruz.

Birleşik İletişim Hizmetleri servisimiz, Ofis uygulamları, Telefon, Sürekli Sohbet ve Sesli Posta hizmletlerinin entegre bir şekilde kullanarak iletişim verimliliğini en üst seviyeye çıkarıyor.

Hizmet anlayışımız ile bugün altyapınızı bilgi birikimimiz, tecrübelerimiz ile inceliyor, mevcut ortamı değerlendirebilmek adına son noktaya kadar düşünüyor ve sizin için bugünü aynı zaman da yarını da planlayarak tüm aşamalarıyla adım adım entegrasyonunuzu sağlıyoruz.

Üretkenliği nasıl artıracağınıza gelince, çalışanlar, onay için e-postaları alıp göndermek yerine, masaüstü, uygulama ve sanal masaüstü paylaşımı özellikleriyle geliştirilmiş konferans sayesinde gerçek zamanlı işbirliğinden yararlanabiliyorlar ya da Microsoft Office veya diğer uygulamalar içerisinden işbirliği yapacakları kişi ile temasa geçebiliyorlar.

Birleştirilmiş Microsoft Lync istemcisi kurumsal ses, kurumsal mesajlaşma ve konferans özelliklerine tek bir basit arayüz içerisinden erişim sağlanmasına izin veriyor.

Heryerde İletişimde Olun

Lync kullanıcıların ağ bağlantısına sahip oldukları her yerde güvenli bir şekilde iletişim kurmasına olanak sağlar ve ağ koşullarına otomatik olarak uyum sağlar.

İstediğiniz aygıtı kullanın

Lync, Windows PC’ler, Windows Phone, iOS ve Android akıllı telefonlarda kullanılabilen tutarlı ve tanıdık bir deneyim ile iletişimi kolaylaştırır. Windows 8 ve Windows RT için yeni derinlikli Lync uygulaması benzersiz bir önce-dokun deneyimi sağlar

Doğru şekilde iletişim kurun

Lync, sesli ve görüntülü aramaları, Lync Toplantıları’nı, iletişim durumunu ve anlık iletiyi tek bir kullanımı kolay istemcide birleştirerek, farklı iletişim şekilleri arasında seçim ve geçiş yapmayı basitleştirir.

Dış dünyaya bağlanın

Lync federasyonu, birleşik iletişimi Lync veya Skype kullanan müşterilerine, tedarikçilerine ve iş ortaklarına Internet üzerinden güvenli bir şekilde sağlar.

Standartlara dayalı HD video'dan yararlanın

Lync, çok çeşitli aygıtlarda yüksek kalitede video deneyimi sağlamak için H.264 SVC gibi açık standartları kullanır.

Sanal toplantıları daha etkin kılın

Yeni çok taraflı HD video desteği ile aynı anda beş taneye kadar toplantı katılımcısını görün. Kimi göreceğinizi kendiniz seçebilir veya Lync’in sizin için seçmesine izin verebilirsiniz.

Toplantılara kolayca katılın

Bir Lync Toplantısı’na katılmak için akıllı telefonlarda, tabletlerde ve PC’lerde sadece tek bir dokunuş veya tıklatma gereklidir.

Tarayıcı tabanlı erişim ile Lync Toplantılarını kuruluşunuzun dışına genişletin

Lync Web App, PC ve Mac kullanıcılarına Lync Toplantısı’na bir tarayıcıdan katılma olanağı sağlar ve anlık ileti, ses, çok taraflı video, veri işbirliği ve paylaşımı dahil tam bir çevrimiçi toplantı deneyimi sunar.

OneNote'ta not alın

OneNote paylaşımı, kullanıcıların Lync Toplantıları’nda OneNote sayısal toplantı notları oluşturmasına ve paylaşmasına olanak sağlar.