Exchange Mail Hosting

Microsoft Exchange 2013 çözümlerimiz ile kurumsal ölçekte E-mail, Takvim, Görevler ve Ortak Adres Defteri çözümlerine düşük “toplam satın alma maliyetleri” ile sahip olabilirsiniz.

MİCROSOFT EXCHANGE 2013

Exchange Hesabınıza Her Yerden Erişin

Kişisel Ajandanız ile tüm çalışmalarınızı ve toplantılarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Şirket ortak klasörlerinde paylaşımlı ajanda oluşturarak şirket içerisindeki projeler yapabilirsiniz.

Kişisel ve Paylaşımlı Adres Defteri

Kişisel adres defterinizde oluşturduğunuz tüm adreslere ister Outlook 2013’dan isterseniz Outlook Web Access Web mailden erişebilirsiniz.

Klasörler ile Dosya Paylaşımı

Şirket ya da departmanlar için Ortak Klasörler oluşturabilir, bu ortak klasörlerde döküman , dosyalar ve önemli mesajlarınızı saklayabilir, dilediğiniz şirket çalışanlarınıza paylaştırabilirsiniz.

Kişisel ve Paylaşımlı Görev Yönetimi

Bireysel olarak proje yönetimi amaçlı görevler oluşturabilir, bu görevleri kendinize ya da başka bir çalışana atayabilir siniz.

İŞİNİZİ RİSKE ETMEYİN...

Basit mail hosting hizmetlerinde epostalarınız sunucu tarafında kalmaz ve Outlook Express gibi eposta programınız ile direk kendi bilgisayarınıza indirilir.

Exchange hesabında ise epostalarınız ve ajanda,not defteri,adres defteri ve görevler gibi diğer özellikler de sunucu üzerinde saklanır.

Outlook 2013 de sadece epostalarınızın bir kopyası oluşturulur. Böylelikle hem veri güvenliği sağlanmış olur hemde ister Outlook 2013 ister Outlook Web Access webmail ister Activesync destekli cep telefonlarından hesabınıza bağlandığınızda tüm eposta ve verilerinize sorunsuz ulaşmış olursunuz.