Çözümlerimiz

Entegrasyon çözümleri

Alt Yapı, network, sistem ve yazılım gibi alanlarda uzmanlığa sahip Idea Innovation’ın, şirketiniz için sunduğu yeni nesil entegrasyon sistemleri ile çağa ayak uydurabilir; daha az çalışma yükü ile daha başarılı işler ortaya koyabilirsiniz.

Veri Depolama

‘Big Data Age’ Olarak Adlandırılan ‘Büyük Veri Çağı’nda Şirketinizin Verilerini Doğru Bir Şekilde Tasniflemelisiniz. Bu kapsamda Idea Innovation Olarak Veri Depolama Çözümleri Üretmekte ve Şirket Verilerinizi Güvenle Saklamanıza; Doğru Bir Şekilde Kullanmanıza Yardımcı Olmaktayız. Böylelikle Şirketiniz İçin Doğru Bir Veri Yönetimi Yapabilir ve Kurumsal Bilgi Yönetiminizi Başarılı Bir Şekilde Yürütebilirsiniz.

Sanallaştırma

Sunucu sanallaştırarak birden fazla sunucunuzu tek bir sunucu paneli üzerinde toplayabilirsiniz. Böylelikle sunucularınız için yapmanız gereken ortak işlerde, her biri için ayrı ayrı işlem yapmak yerine, tek bir sunucu üzerinde yaptığınız değişiklikleri tüm sunucularınıza aynı anda uygulayabilirsiniz. Bu kapsamda Idea Innovation olarak size hem zaman tasarrufu sağlayacak hem de veriminizi arttıracak sunucu sanallaştırma hizmetleri sunmaktayız.

Felaket Kurtarma

Şirketler için verinin ve veri yönetiminin çok önemli olduğu bir çağda, felaket kurtarma hizmetleri büyük önem arz eder. Idea Innovation olarak sunduğumuz hizmetler arasında bulunan felaket kurtarma ile şirketinizin en önemli değerlerinden olan verilerinizi güvence altına alır; kaybetmezsiniz.

Sunucu Sistemleri

Günümüz iş dünyasında küçük, orta ve büyük ölçekli tüm şirketler bilgisayar üzerinden işlerini yürütmekte ve verilerini burada saklamaktadır. Yapılan işlerin ve eklenen bilgilerin kaybolmaması için sunucu sistemlerine ihtiyaç duyulur. Bu kapsamda Idea Innovation olarak sektör fark etmeksizin şirketlere sunucu sistemleri sunmakta ve iş sürekliliğini sağlamalarına yardımcı olmaktayız.

İş Sürekliliği

İş sürekliliği sağlamak, iş sırasında herhangi bir kriz ve kesintiden minimum seviyede etkilenmek şirketlerin genel verimliliğini ve performansını arttırır; geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemelerine yardımcı olur. Bu kapsamda Idea Innovation olarak acil ve beklenmeyen durumlarda şirketinizin işlevini sürdürmesini sağlayacak çözümler üretmekteyiz.