İRTİBAT +(90) 462 800 0 888

Sizi, ihtiyaçlarınızın ötesine taşıyacak çözümler..

Doğru çözüm, gerçekçi bir analiz ile başlar. İhtiyaçlarınızın doğru karşılanabilmesi için, ilk adım alt yapının doğru değerlendirilmesidir. İDEA BilgiTeknolojileri'nin yaklaşımı ise, bu değerlendirilme çalışmasında elde ettiği bilgiler ile sizin yıllar içerisinde varmak istediğiniz hedef arasındaki boşluğu sahip olduğu uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve doğru ürün gamı ile doldurup sizi sonuca ulaştırmaktadır.

Bizim çözümümüz Kurumsal Veri Yönetimi ile ilgili Veri konsolidasyonu, Yedekleme, Felaket yedeklemesi ve İş Sürekliliği , Sanallaştırma, SAN Dizayn, Sunucu sistemlerini kapsamaktadır.

Şirketimiz alt yapı ihtiyaçlarınızın belirlenmesinden kurulmasına, desteğinden eğitimine kadar karşınızda tek sorumlu firma olarak hizmet vermektedir.

Kısaca Çözümlerimiz...

Veri Depolama alt yapınızın doğru seçimi, tüm uygulamalarınızın performanslı ve güvenilir çalışması için en kritik noktadır.

Bilişim altyapınızın sanallaştırılması mevcut donanımlarınızın verimliliğinin, utilizasyonunun ve esnekliğinin arttırılmasının yanı sıra maliyetlerinizin azaltılmasını sağlayacaktır.

Firmalar, işlerinin kalbi olan verilerini sağlıklı bir şekilde koruma altına alarak, organizasyonlarında herhangi bir aksaklığa izin vermeden başarı ile işlerinin devamlılığını sağlayacaklardır.

Veri merkezli çalışmayı hedef alan şirketimiz,sunucuyu bir hesaplama aracı olarak görmekte ve ürettiği çözümlerin merkezinde her zaman depolama bazlı konsolidasyona yer vermektedir.