İRTİBAT +(90) 462 800 0 888

Bulut Servislerimiz

Cloud Exchange 2013

Microsoft Exchange 2013 çözümlerimiz ile kurumsal ölçekte E-mail, Takvim, Görevler ve Ortak Adres Defteri çözümlerine düşük "toplam satın alma maliyetleri" ile sahip olabilirsiniz.

Devamı...

Microsoft Lync

Lync sayesinde kullanıcılar temas halinde oldukları kişilerin çevrimiçi durumlarını bir bakışta görebilir, anlık ileti gönderebilir, sesli görüşme başlatabilir, bir sesli/video/web konferans görüşmesine başlatabilir ve başlamış bir konferansa katılabilir veya alışık oldukları arayüzü kullanarak telefon görüşmesi yapabilirler.

Devamı...

Sharepoint

Sharepoint Microsoft tarafından geliştirilmiş kurumların ortak çalışma, işbirliği ihtiyaçlarına uygun çözümler bulan bir yazılımdır. Sharepoint web teknolojileri üzerine kurulmuş bir teknolojidir. Web özelliği sayesinde kurumlar için işbirliği siteleri, portal ve içerik yönetim hizmetleri sunabilmektedir.

Devamı...

Web Hosting

Müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin, web sitenize kesintisiz bir şekilde ulaşabilmesini ve 7/24 uzman destek güvencesini yaşamak istiyorsanız, cloud web hosting hizmetimizden yararlanabilirsiniz..

Devamı...