İRTİBAT +(90) 462 800 0 888

Hizmetlerimiz

Hizmet anlayışımız ile bugün altyapınızı bilgi birikimimiz, tecrübelerimiz ile inceliyor, mevcut ortamı değerlendirebilmek adına son noktaya kadar düşünüyor ve sizin için bugünü aynı zaman da yarını da planlayarak tüm aşamalarıyla adım adım entegrasyonunuzu sağlıyoruz.

Sunucu, herhangi bir ağ üzerinde bir programı veya bir bilgiyi farklı kullanıcılara, sistemlere paylaştıran ve dağıtan donanım veya yazılıma verilen genel isimdir. En önemli nokta ise sunucuların bir bilgisayar ağına bağlı olmasıdır. Yapısal olarak sunucuların, sorunsuz çalışmak üzere yüksek konfigrasyonda imal edilmiş, güvenilir, çoklu kullanıcıya hizmet eden bilgisayar sistemleridir. Örneğin bir kurumda bütün bilgisayarları ve kullanıcıları denetleyen bir sunucu olabilir buna Domain Sunucu, şirkette dosya paylaşımlarını dağıtan denetleyen yetkilendiren bir sunucu olabilir buna Dosya Sunucu (File Server) denir.

İşlerimizi bilgisayar sistemleri vasıtasıyla yaptığımız ve bilgileri bu sistemlere depoladığımız kaçınılmaz bir gerçektir. Günümüzde bilgisayar sistemlerinin kullanımını tartışmamaya gerek yoktur. Artık bütün kurumlar işlerini bilgisayar ile yapıyor hizmetlerini bilgisayar ile yürütüyor önemli verilerini bilgisayar ortamında saklıyor.

Sunuculara olan ihtiyaç ise burada ortaya çıkar. Yapılan işte, zaman, iş ve bilgi kaybı olmasını istemiyorsak sunucular işin içerisine giriyor. Bu noktada sunucuların yedekli çalışması ise iş sürekliliğinin devamını sağlayacaktır.Aksi halde bir firmada çalışan terminal bilgisayarlar ne kadar güçlü olursa olsun, sistem altyapısı (kablolama, UPS, Jenaratör vb) ne kadar iyi olursa olsun sunucularınızda oluşabilecek bir problem her şeyin durması anlamına gelecektir.

Biz hizmet verilen sektör gözetmeksizin,tüm kapasite ve performansı sağlayan 'Sistem Kurulumu ve Entegrasyonu' hizmetleri sunuyoruz. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sunucu çözümleri üreterek , katma değerli hizmetler sunarak,entegre edilebilen ve yüksek verimlilik sağlayan platformlar oluşturuyoruz.